Kontakt

Oddíl orientačního běhu
LOK-o Liberec z.s.
Londýnská 8/102
Liberec XI-Růžodol I
460 01 Liberec

IČ: 07653123
email: info@lok-o.cz

Nejjednodušší cesta, jak nás kontaktovat, je zanechat zde komentář. (Váš email se zobrazí pouze nám.)

16 komentářů u „Kontakt“

 1. Dobrý den,
  chodím normálně běhat, ale v poslední době mě napadlo, jak bych si to mohl trochu ozvláštnit. Napadl mě právě „orienťak“. Mohl bych se někdy na vyzkoušení přidat k Vám? Pro úplnost dodávám, že mi je 19 let.
  Děkuji
  S pozdravem
  Martin Hájek

  Odpovědět
  • Ahoj Martine,
   blahopřeji k Tvému rozhodnutí, ale pozor, je to návykové! S tréninky je to přes prázdniny všelijaké, rozjede se to zase v září …

    ALE!

   … 3.8.2019 pořádáme v Bedřichově závody. Přihlas se do kategorie P (pro úplné amatéry – kontroly podél cest) nebo do kategorie T (středně těžká), pokud stihneš potrénovat. Na stránce Slávie si stáhni a vytiskni mapu areálu pevných kontrol a můžeš trénovat!
   Kdybys potřeboval ještě něco vědět, ozvi se.

   Odpovědět
 2. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, jestli byste neměli místo pro syna. Je mu 13 let, už zkusil dost kroužků, orienťák ještě ne 🙂
  Rád běhá, chodí do turisťáku s Doubravkou Dostálovou.
  Myslím, že by ho to mohlo bavit.

  Díky za info, hezký den, Rejlek

  Odpovědět
 3. Dobrý den,

  chtěl bych s dcerou ( 13 let, Doubravka Dostálová ) zkusit or. běh,
  jsme naprostí laici, můžeme se připojit, popř. nějaké info?

  děkuji

  Petr Dostál

  Odpovědět
  • Ahoj / dobrý den,
   ano. Od úterka by měly zase začít pravidelné týdenní tréninky v okolních lesích. Dám info na web, až budu znát detaily.

   Odpovědět
 4. Dobrý den,
  mohl by se k vám ještě přidat můj syn (14 let)? Je naprostý začátečník…
  Tréninky by byly vždy v úterý?

  Předem děkuji za odpověď.

  Odpovědět
 5. Dobrý den, nevím jestli tyto stránky ještě fungují.
  Chtěla bych se zeptat , jestli přijímáte do oddílu nové děti. Mám dceru, 10 let, úplný začátečník a chtěla by to u vás zkusiz.
  Děkuji za odpověď

  Odpovědět
 6. Dobrý den,
  moje dcera (10let) by moc ráda vyzkoušela orientační běh. Je možné začít již v průběhu sezóny? Nemám s orientačním během žádné zkušenosti, tak nevím jak začít. Dají se dohledat podrobnější informace k tréninkům? Bydlíme ve Světlé pod Ještědem a možná to pro nás nebude logisticky zvládnutelné, netuším. Předem moc děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Dobrý den,
   nové členy přijímáme, ale mám k tomu pár poznámek: (1.) V Liberci/Jablonci jsou větší „profi“ oddíly s mnohem větší základnou, trenérským programem, soustředěními, tábory atp. My jsme spíš rodinný oddíl, na tréninky se u dětí střídáme. (2.) Trénujeme v lese od změny času do změny času tj. dnes je poslední letošní trénink. Další až na jaře. Zimu trávíme s dětmi někdy tak, že se podle zájmu pronajímá tělocvična. Nevím, jak tomu bude letos. (3.) Tréninky se odehrávají v lesích v okolí Liberce, takže jednou to budete mít blízko, jindy si trochu zajedete. Takže jestli Váš zájem potrvá sledujte web, zveřejníme termíny a podrobnosti tělocvičny resp. prvních jarních tréninků.

   Odpovědět
 7. Dobrý den, mám dceru 9 let a rád bych ji dal na nějakou pohybovou aktivitu a napadl nás s přítelkyní právě orientační běh. Jak jste na tom prosím s členskou základnou oddílu v této věkové kategorii a tréninky v týdnu a zda by vůbec mohla začít u Vás? Děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Dobrý den,
   nové členy přijímáme, ale mám k tomu pár poznámek: (1.) Existují větší „profi“ oddíly (Slavia Liberec, Tatran Jablonec, Jizerky Jablonec, Chrastava, …) s mnohem větší základnou, trenérským programem, soustředěními, tábory atp. My jsme spíš rodinný oddíl (cca 15 dětí), na tréninky se u dětí střídáme. (2.) Trénujeme v lese mimo prázdniny od změny času do změny času tj. s tréninky se začne v září. Zimu trávíme s dětmi někdy tak, že se podle zájmu pronajímá tělocvična. Nevím, jak tomu bude letos. (3.) Počítáme se zapojením rodičů. Rodiče také běhají/trénují. (4.) Tréninky se odehrávají v lesích v okolí Liberce, musíte se tam nějak dopravit. Jestli Váš zájem potrvá, sledujte web, zveřejníme místa a termíny tréninků. Hezké léto!

   Odpovědět
   • Dobrý den, děkuji za odpověď. Spíše rekreační charakter vedení by nám vyhovoval, nechceme něco směřované nutně na výkon. Co se týče zapojení rodičů do běhání, tak zrovna rodiče běžci moc nejsme, je to nutná podmínka? Děkuji. Čermín.

    Odpovědět

Napsat komentář